Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Parfum Lucifer No.2 Damien Bash dla kobiet i mężczyzn

Parfum Lucifer No.2 Damien Bash dla kobiet i mężczyzn

Parfum Lucifer No.2 marki Damien Bash to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Parfum Lucifer No.2 został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, drzewo sandałowe, paczula, ambra, kardamon, bergamotka, grejpfrut, mandarynka, herbata, bez, lilia, pieprz i papaja.

Piżmo Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Drzewo sandałowe Paczula Ambra Kardamon Bergamotka Grejpfrut Mandarynka Herbata Bez Lilia Pieprz Papaja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum Lucifer No.2 by Damien Bash.

Parfum Lucifer No.2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Damien Bash Parfum Lucifer No.2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Damien Bash Parfum Lucifer No.2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum Lucifer No.2 marki Damien Bash. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum Lucifer No.2 marki Damien Bash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chloe Chloe Innocence Versace Versace Essence Emotional Givenchy Extravagance d'Amarige L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Esteban Tempete de Zeste Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Jardin de France Muguet Jo Malone French Lime Blossom L`Erbolario Neroli Caswell Massey Newport O Boticario Floratta Emerald