Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery dla kobiet

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery dla kobiet

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery dla kobiet Zdjęcia Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery dla kobiet Zdjęcia

Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Peach Blossom, Violet & Vanilla został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kwiat brzoskwini, czerwone jagody, hiacynt i bergamotka; nutami serca są fiołek parmeński, jaśmin i róża; nutami bazy są tahitiańska wanilia, drewno z morza i piżmo.

Kwiat brzoskwini Czerwone jagody Hiacynt Bergamotka

Fiołek parmeński Jaśmin Róża

Tahitiańska wanilia Drewno z morza Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peach Blossom, Violet & Vanilla by Dame Perfumery.

Peach Blossom, Violet & Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dame Perfumery Peach Blossom, Violet & Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dame Perfumery Peach Blossom, Violet & Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Hilary Duff Wrapped With Love Love Passport Love Passport Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Montale Soleil de Capri Luciano Soprani DSoir Eclectic Collections Arouse Gale Hayman Delicious Temptation Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Paco Rabanne Lady Million Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease IKKS Private