Marki » D E » skórzane « Grupy

Leather Man Dame Perfumery dla mężczyzn

Leather Man Dame Perfumery dla mężczyzn

skórzany
Leather Man Dame Perfumery dla mężczyzn Zdjęcia Leather Man Dame Perfumery dla mężczyzn Zdjęcia

Leather Man marki Dame Perfumery to skórzane perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Leather Man został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam gurjan, irys, jaśmin, gardenia, lilia wodna, drzewo sandałowe, ambra i skóra.

Balsam gurjan Irys Jaśmin Gardenia Lilia wodna Drzewo sandałowe Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Leather Man by Dame Perfumery.

Leather Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dame Perfumery Leather Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dame Perfumery Leather Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Leather Man marki Dame Perfumery. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Leather Man marki Dame Perfumery reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Montana Parfum de Peau Hermes Eau D`Hermes Adidas Adidas Dare Jack Black Jack Black Signature Black Mark Humiecki & Graef Askew Canali Canali dal 1934 Ayala Moriel Rebellius Krigler Lieber Gustav 14 Auguste Esprit de Cuir Amouage Memoir Man S-Perfume Se-x