Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery Scottsdale dla kobiet

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery Scottsdale dla kobiet

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery Scottsdale dla kobiet Zdjęcia Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery Scottsdale dla kobiet Zdjęcia

Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery Scottsdale to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Peach Blossom, Violet & Vanilla został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kwiat brzoskwini, czerwone jagody, hiacynt i bergamotka; nutami serca są fiołek parmeński, jaśmin i róża; nutami bazy są tahitiańska wanilia, drewno z morza i piżmo.

Kwiat brzoskwini Czerwone jagody Hiacynt Bergamotka

Fiołek parmeński Jaśmin Róża

Tahitiańska wanilia Drewno z morza Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peach Blossom, Violet & Vanilla by Dame Perfumery Scottsdale.

Peach Blossom, Violet & Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dame Perfumery Scottsdale Peach Blossom, Violet & Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dame Perfumery Scottsdale Peach Blossom, Violet & Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery Scottsdale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery Scottsdale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Roberto Verino Verino s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female s.Oliver s.Oliver City Beach Woman Aqaba Jewels of Blu Esprit Dynamic Life for Her Ayala Moriel Magnolia Petal Diesel Fuel for Life Summer Oriflame The Babes Crazy Kiwi Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Michael Kors Very Hollywood Sparkling