Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery Scottsdale dla kobiet

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery Scottsdale dla kobiet

Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery Scottsdale dla kobiet Zdjęcia Peach Blossom, Violet & Vanilla Dame Perfumery Scottsdale dla kobiet Zdjęcia

Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery Scottsdale to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Peach Blossom, Violet & Vanilla został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kwiat brzoskwini, czerwone jagody, hiacynt i bergamotka; nutami serca są fiołek parmeński, jaśmin i róża; nutami bazy są tahitiańska wanilia, drewno z morza i piżmo.

Kwiat brzoskwini Czerwone jagody Hiacynt Bergamotka

Fiołek parmeński Jaśmin Róża

Tahitiańska wanilia Drewno z morza Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peach Blossom, Violet & Vanilla by Dame Perfumery Scottsdale.

Peach Blossom, Violet & Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dame Perfumery Scottsdale Peach Blossom, Violet & Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dame Perfumery Scottsdale Peach Blossom, Violet & Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery Scottsdale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peach Blossom, Violet & Vanilla marki Dame Perfumery Scottsdale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Joyful Escada Sunny Frutti Caron Eaux de Caron Forte Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Gai Mattiolo Gai Mattiolo Massimo Dutti En Esencia Thymes Red Cherie Arno Sorel It Is Kristel Saint Martin Orientalia Mary-Kate and Ashley Olsen One IKKS Private Faberlic Coctail Story