Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

So Luxurious Daisy Fuentes dla kobiet

morski
wodny
ozonowy

So Luxurious marki Daisy Fuentes to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. So Luxurious został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karyn Khoury. Nutami głowy są wiciokrzew, woda morska, mandarynka i melon; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, magnolia i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, biały miód, nuty drzewne i drewno z morza.

Wiciokrzew Woda morska Mandarynka Melon

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Magnolia Nuty kwiatowe

Ambra Biały miód Nuty drzewne Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Luxurious by Daisy Fuentes.

So Luxurious Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daisy Fuentes So Luxurious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daisy Fuentes So Luxurious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Luxurious marki Daisy Fuentes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Luxurious marki Daisy Fuentes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Cindy Crawford Waterfalls Modigliani Paradiso Missoni Missoni Acqua Bvlgari Omnia Green Jade Ralph Lauren Polo Sport Woman Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Avon Blue Rush for Her Michael Kors Island Fiji Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Matthew Williamson Lotus Bjorn Borg Love All Foxy Red