Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dianoche Night Daisy Fuentes dla kobiet

Dianoche Night Daisy Fuentes dla kobiet

tuberozowy

Dianoche Night marki Daisy Fuentes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dianoche Night został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, frezja, róża i lilia; nutą serca jest tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja Róża Lilia

Tuberoza

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dianoche Night by Daisy Fuentes.

Dianoche Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daisy Fuentes Dianoche Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daisy Fuentes Dianoche Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dianoche Night marki Daisy Fuentes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dianoche Night marki Daisy Fuentes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Guerlain Cherry Blossom L`Occitane en Provence Verveine Marks and Spencer Infusion Ellen Tracy Tracy Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc DSH Perfumes Mimosa L`Occitane en Provence Peony Bronnley Peony Eau Fraiche Nasomatto Nuda Galimard Brindille