Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dianoche Night Daisy Fuentes dla kobiet

Dianoche Night Daisy Fuentes dla kobiet

tuberozowy

Dianoche Night marki Daisy Fuentes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dianoche Night został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, frezja, róża i lilia; nutą serca jest tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja Róża Lilia

Tuberoza

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dianoche Night by Daisy Fuentes.

Dianoche Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daisy Fuentes Dianoche Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daisy Fuentes Dianoche Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dianoche Night marki Daisy Fuentes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dianoche Night marki Daisy Fuentes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Lumiere Oriflame Giordani Gold Estée Lauder Pleasures Summer Fun Bath and Body Works Wild Honeysuckle Frederic Malle Lys Mediterranee DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Kenzo Flower by Kenzo Essentielle The Body Shop Love ETC Yardley Heritage Collection: Hyacinth Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus