Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dianoche Love Daisy Fuentes dla kobiet

Dianoche Love Daisy Fuentes dla kobiet

Dianoche Love Daisy Fuentes dla kobiet Zdjęcia Dianoche Love Daisy Fuentes dla kobiet Zdjęcia

Dianoche Love marki Daisy Fuentes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dianoche Love został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria, piwonia, mandarynka, lilia wodna, biała brzoskwinia, jaśmin, ambra, drzewo sandałowe i białe piżmo.

Plumeria Piwonia Mandarynka Lilia wodna Biała brzoskwinia Jaśmin Ambra Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dianoche Love by Daisy Fuentes.

Dianoche Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daisy Fuentes Dianoche Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daisy Fuentes Dianoche Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dianoche Love marki Daisy Fuentes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dianoche Love marki Daisy Fuentes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Givenchy So Givenchy Cacharel Anais Anais Flower Edition Kai Kai Opus Oils Burlesque: Tramp Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Lucy B Tropical Gardenia Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe REN Rosa Maya Erreuno Miss Erreuno Henri Bendel Vanilla Flower Faberlic Charme