Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Dianoche Day Daisy Fuentes dla kobiet

Dianoche Day Daisy Fuentes dla kobiet

tuberozowy

Dianoche Day marki Daisy Fuentes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dianoche Day został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka, jaśmin, kolendra i bazylia; nutą serca jest tuberoza; nutami bazy są mech dębowy, fasolka tonka i wanilia.

Cytrusy Mandarynka Jaśmin Kolendra Bazylia

Tuberoza

Mech dębowy Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dianoche Day by Daisy Fuentes.

Dianoche Day Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daisy Fuentes Dianoche Day, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daisy Fuentes Dianoche Day, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dianoche Day marki Daisy Fuentes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dianoche Day marki Daisy Fuentes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Vivienne Westwood Boudoir Versace Gianni Versace Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Parfumerie Generale Corps et Ames Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Jean Patou L`Heure Attendue Luciano Soprani Strass Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Grossmith Hasu-no-Hana Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Cerruti Nino Cerruti Pour Femme