Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Daddy Yankee Daddy Yankee dla mężczyzn

Daddy Yankee Daddy Yankee dla mężczyzn

Daddy Yankee Daddy Yankee dla mężczyzn Zdjęcia

Daddy Yankee marki Daddy Yankee to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Daddy Yankee został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, ambra, brazylijska sekwoja, bazylia, jabłko, szałwia, cedr i zamsz.

Imbir Ambra Brazylijska sekwoja Bazylia Jabłko Szałwia Cedr Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daddy Yankee by Daddy Yankee.

Daddy Yankee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Daddy Yankee Daddy Yankee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Daddy Yankee Daddy Yankee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daddy Yankee marki Daddy Yankee. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daddy Yankee marki Daddy Yankee reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Davidoff Davidoff Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Tom Tailor New Experience Man Acqua di Biella Bursch Jovoy Paris Fougere Alan Cumming Cumming Loewe Loewe Pour Homme Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Perry Ellis Reserve for Men Calvin Klein CK IN2U Him Collectables