Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Wild DSQUARED² dla mężczyzn

Wild  DSQUARED² dla mężczyzn

żółtych kwiatów
Wild  DSQUARED² dla mężczyzn Filmy
Wild  DSQUARED² dla mężczyzn Zdjęcia Wild  DSQUARED² dla mężczyzn Zdjęcia Wild  DSQUARED² dla mężczyzn Zdjęcia Wild  DSQUARED² dla mężczyzn Zdjęcia Wild  DSQUARED² dla mężczyzn Zdjęcia

Wild marki DSQUARED² to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Wild został wydany w 2014 roku. Wild stworzyli Daphne Bugey i Annick Menardo. Perfumy zawierają takie składniki, jak Żywice, opoponaks, labdanum, cyprys, ambra, esencja ziemi, dziurawiec i santolina.

Żywice Opoponaks Labdanum Cyprys Ambra Esencja ziemi Dziurawiec Santolina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild by DSQUARED².

Wild Recenzje Perfum

amen
amen

Z cyklu "Krótkie recenzje bo na dłuższe nie warto marnować czasu":

Wspaniały zapach orenżadki w proszku o smaku cytrynowym.
Na skórze prawie nie czuć - super!

Mój sarkazm jest wprost proporcjonalny do rozczarowania tym "znakomitym" zapachem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSQUARED² Wild , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSQUARED² Wild , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild marki DSQUARED². Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild marki DSQUARED² reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Adidas Adidas Active Bodies Montale Black Aoud Cartier Must de Cartier Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent Nu John Galliano John Galliano Pierre Balmain Jolie Madame Rasasi Rasha Loewe Loewe 7 Lancome Magie Noire Pierre Balmain Carbone de Balmain Hermes 24 Faubourg Chanel Egoiste Platinum Adidas Born Original for Him Calvin Klein CK One Shock For Him Montana Montana Parfum d'Homme Rasasi Sharina Aramis Aramis Rochas Byzance