Marki » D E » « Grupy

Mam: 34 Miałem: 15 Chcę: 12 Ukochany zapach: 1

ozonowy
wodny
She Wood Velvet Forest Wood DSQUARED² dla kobiet Zdjęcia

She Wood Velvet Forest Wood marki DSQUARED² to perfumy dla kobiet. She Wood Velvet Forest Wood został wydany w 2009 roku. She Wood Velvet Forest Wood stworzyli Daphne Bugey i Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść fiołka, cedr virginia, sosna, nuty zielone, galbanum, wetyweria, paczula, ambra, nuty kwiatowe i piżmo.

Liść fiołka Cedr Virginia Sosna Nuty zielone Galbanum Wetyweria Paczula Ambra Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about She Wood Velvet Forest Wood by DSQUARED².

Balenciaga L`Essence
B. Balenciaga
Eau de Cartier Concentree
Fleurs d`Ombre Violette - Menthe

She Wood Velvet Forest Wood Recenzje Perfum

amanda
amanda

Dla mnie to przede wszystkim liście fiołka decydują o całości zapachu.
Reszta to tylko dodatek,tło dla nich.
Samego igliwia czy zapachu lasu konkretnie nie czuję.
Zapach odbieram jako fiołkowo zamszowy.Leko szorstki a zarazem dosć lekki i naprawdę przyjemny,bo mnie kojarzy się z przytulnością.
Założyć go szczególnie w zimny,pochmurny dzień to prawdziwa przyjemność.

perfumeholic88
perfumeholic88

Velvet Forest interesowal mnie od dłuższego czasu, bowiem jestem miłośniczka natury,a mieszkając blisko lasów często udaje sie tam na specery. Uwielbiam zapach igliwia, drzew i na to najbardziej liczyłam kupując moje 50ml. Dla mnie w tym zapachu bardzo wyczuwalne sa zielone nuty i to szczególnie krótko po spryskaniu. Przywodzą na myśl świeże, zielone liście zroszone poranną rosa lub gwałtownym, letnim deszczem. Powietrze jest rześkie i czyste. Później dołącza do tego fiolek, ale nie jest nieznośnie pudrowy ( czego nie lubię) i tak sobie trwa praktycznie aż do końca, jednak gdzieś tam mój nos wychwytuje też nieznaczne echa drzewa iglastego, ale nie jest to intesywne i szybko milknie.
Zapach nosi mi sie bardzo przyjemnie. Niestety ma jedna wade: jest dosyć nietrwały i bliskoskórny.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Ja też miałam duże oczekiwania, że to będzie coś więcej niż She Wood.
A to takie dość mdłe perfumki, wyczuwam przede wszystkim soczyste liście fiołka (taki "botaniczny" zapach) i słodkie kwiaty, z nieznacznym dodatkiem wetiweru, na zamszowym jakby tle.
Ani lasu, ani rześkości, marnie i bardzo krótko.
Rozczarowanie.

oksytocyna
oksytocyna

Obawiam się, że przedwcześnie się ucieszyłam. Te oto perfumy z pewnością mają w sobie "coś", coś takiego w sobie jak Dior Homme - tego właśnie szukałam - ale chyba tylko przez chwilę. Spodziewałam się odkrycia tajemniczego składnika lub połączenia, które tak na mnie działa, ale tropy są pomylone (skład). Z lasu trafiłam do raju, ale potem się obudziłam, pyk, cudowny sen rozmył się w powietrzu.

Na początku jest cudnie iglasty, kocham tę szyszkową cierpkość. Czuję aromat gryzionych gałązek, żywicy i zieleni, ale nie jest to pierniczkowa choinka bożonarodzeniowa, tylko kłująca droga ciepłym rankiem przez parujący igliwiem las. Doskonale skomponowana gra wstępna, z charakterem i polotem.

Po uspokojeniu na skórze zapach jest zamszowy, a ja zaczynam mieć doznania zmysłowe spoza obszaru węchu. On upaja, przyspiesza tętno i pobudza ślinianki do pracy - to jest właśnie oznaka, że jestem już rzucona na kolana i nawet nie zauważyłam kiedy to się stało. Chce mi się mruczeć. Robi się erotycznie, zmysłowo, nie wiem dlaczego, ale nasuwa mi się tu aromat skóry. W tak pachnącą skórę aż chce się wetrzeć i stać się tym zapachem. Las zamienia się w raj i nie wiem już gdzie jestem, ale wiem, że mi dobrze. Właśnie tego oczekuję od perfum.

Tylko dlaczego tak krótko to trwa?

Nagle pojawia się fiołek - na początku super, udowadnia, że jednak można: jak w Crystal Creek nie miał odpowiedniego towarzysza i zwiędł znudzony, tak tutaj jego postać jest doskonale uzasadniona.

Pod koniec fiołek niestety za bardzo wczuwa się w rolę i zaczyna mnie drażnić.

Wszystko mi opada. Czyli to nie Ten Jedyny?

Zapach niesamowicie zmienia się na skórze z minuty na minutę. Jednak z westchnięciem zawodu stwierdzić muszę, że ta opowieść dla mnie nie kończy się dobrze, bo kończy się nijak. I zostawia mnie z tępym uczuciem niezaspokojenia.
Szkoda!

Shirley
Shirley

Piekne, przez to że takie niepowtarzalne. Nie siedzą płasko na skórze, pachną lasem, ale nie takim obleśnym rodem z płynów do kąpieli. Całe szczęście, bo bardzo się tego obawiałam. Nie ma w tym zapachu nic sztucznego, jest za to radocha łażenia po lesie, w którym przed chwilą intenesywnie popadało. Czuć fiołki, mokrą zieleń i słodycz, w sam raz na włóczęgę po lesie ale nie tylko :)Każdy, kto naprawdę kocha naturę, wpadnie w zachwyt :)

baboczka
baboczka

Jedne z niewielu perfum, które nie mają sobie podobnych. Niezwykłe w nich jest to, że mimo wszsytkich "męskich" nut zapachowych pozostają miękkie i kobiece. Kocham je na jesień i wiosnę - na deszczową pogodę, bo pachną jak las po deszczu

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum She Wood Velvet Forest Wood marki DSQUARED². Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu She Wood Velvet Forest Wood marki DSQUARED² reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Balenciaga L`Essence DSQUARED² She Wood Lancome Poeme Hermes Eau des Merveilles Hermes Un Jardin Sur Le Nil Christian Dior Hypnotic Poison Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Rocher Neonatura Cocoon Kenzo Kenzo Amour L`Artisan Parfumeur Caligna Yves Saint Laurent Belle d`Opium Lolita Lempicka Lolita Lempicka Cacharel LouLou Parfum d`Empire Wazamba Fendi Fendi Theorema Versace Versense Annick Goutal Ninfeo Mio Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Giorgio Armani Sensi Cacharel Noa