Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

She Wood Crystal Creek Wood DSQUARED² dla kobiet

She Wood Crystal Creek Wood DSQUARED² dla kobiet

wodny
ozonowy
She Wood Crystal Creek Wood DSQUARED² dla kobiet Zdjęcia She Wood Crystal Creek Wood DSQUARED² dla kobiet Zdjęcia

She Wood Crystal Creek Wood marki DSQUARED² to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. She Wood Crystal Creek Wood został wydany w 2010 roku. She Wood Crystal Creek Wood stworzyli Daphne Bugey i Alberto Morillas. Nutami głowy są piżmo, jaśmin i głóg; nutami serca są liść fiołka, nuty wodne i fiołek; nutami bazy są wetyweria, nuty drzewne, drzewo sandałowe i ambra.

Piżmo Jaśmin Głóg

Liść fiołka Nuty wodne Fiołek

Wetyweria Nuty drzewne Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about She Wood Crystal Creek Wood by DSQUARED².

Cool Water
Elvie
Intense He Wood

She Wood Crystal Creek Wood Recenzje Perfum

beba
beba

Zacznijmy od tego że jestem na nie. Chciałam znaleźć coś nieco bardziej kobiecego ale jednocześnie bliskiego CK Summer z 2013 roku. Mimo że je uwelbiam podobno pachnę w nich "zbyt" męsko. Zamówiłam je więc w ciemno za namową podpowiedzi z tej strony. Niestety to na pewno nie to. Wood dusi i męczy swoją nieznośną słodyczą niczym Kenzo Summer. Gdzie ta woda? gdzie ta świerzość? Kiedy już zwietrzeje (na szczęście szybko) staje się jedynie znośny... a przecież nie o to w tej zabawie chodzi.

ewa81
ewa81

Fiołka tu ani grama nie czuć, według mnie wyraźnie przebija się jaśmin. Mydlany, nijaki zapach, męczący nijakością.

oksytocyna
oksytocyna

Miałam dużą nadzieję co do tych perfum... Lubię wodne zapachy, stąd prawdopodobnie mój zawód. Wielu z pewnością powie, że jest wodny i naturalny - dla mnie jest niestety syntetycznym fiołkiem. Na wstępie fiołek, fiołkowaty na fiołku i fiołkiem przykryty, aż kręci w nosie. Niestety. W pierwszym uderzeniu bardzo mi przypomina Daisy Marca Jacobsa, właśnie ze względu na ten dominujący składnik. Po rozwinięciu się na skórze, smaku dodaje mu nieco przebijające się nieśmiało, ciepłe drewno, już mniej Daisy, a więcej She Wood, ale nadal nie porywa. W ostatnim akcie fiołek więdnie. Kurtyna. Trzy z minusem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum She Wood Crystal Creek Wood marki DSQUARED². Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu She Wood Crystal Creek Wood marki DSQUARED² reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Cristalle Eau de Toilette Versace Versense Givenchy Amarige Bvlgari Jasmin Noir Moschino Toujours Glamour Masaki Matsushima Masaki Shiro Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Chanel Coco Eau de Parfum DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Reminiscence Patchouli Bvlgari Bvlgari Pour Homme Yves Saint Laurent Cinema Clinique Clinique Happy Gres Cabotine Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Cacharel LouLou Cartier Baiser Vole Frapin 1270 Calvin Klein Eternity Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum