Marki » D E » kwiatowe « Grupy

la Rose Fleurette (Rose No. 2) DSH Perfumes dla kobiet

la Rose Fleurette (Rose No. 2) DSH Perfumes dla kobiet

miodowy
la Rose Fleurette (Rose No. 2) DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

la Rose Fleurette (Rose No. 2) marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są kwiat jabłoni, bergamotka i fiołek; nutami serca są geranium i róża; nutami bazy są piżmo, heliotrop i biały miód.

Kwiat jabłoni Bergamotka Fiołek

Geranium Róża

Piżmo Heliotrop Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about la Rose Fleurette (Rose No. 2) by DSH Perfumes.

la Rose Fleurette (Rose No. 2) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum la Rose Fleurette (Rose No. 2) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu la Rose Fleurette (Rose No. 2) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Dreaming Mandarina Duck Mandarina Duck Gattinoni Gattinoni Couture Frederic Malle Une Fleur de Cassie Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Loewe Aire Loco Le Jardin Retrouve Chevrefeuille Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 3 DSH Perfumes Nouveau Gardenia DSH Perfumes Mother of the Bride Caron Violette Precieuse I Profumi di Firenze Caterina de Medici