Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

d´Anjou DSH Perfumes dla kobiet

d´Anjou DSH Perfumes dla kobiet

d´Anjou marki DSH Perfumes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są petitgrain i gruszka; nutami serca są róża, konwalia i cyklamen; nutą bazy jest piżmo.

Petitgrain Gruszka

Róża Konwalia Cyklamen

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about d´Anjou by DSH Perfumes.

d´Anjou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes d´Anjou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes d´Anjou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum d´Anjou marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu d´Anjou marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Tempore Donna Cindy Crawford Summer Day Bruno Banani Magic Women Avon Avon Jet Femme Acqua di Stresa Fiori di Stresa S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 So...? So...?Desirable Carolina Herrera CH Garden Party Fendi Fan di Fendi Sanctuary Pomegranate & Cassis Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete