Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Viridian DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Viridian DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Viridian marki DSH Perfumes to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są dzięgiel, dzięgiel, bergamotka i seler; nutami serca są galbanum i korzeń irysa; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, mirra i liść fiołka.

Dzięgiel Dzięgiel Bergamotka Seler

Galbanum Korzeń irysa

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Mirra Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viridian by DSH Perfumes.

Viridian Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Viridian, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Viridian, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viridian marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viridian marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! Joop! Go Agonist The Infidel Ayala Moriel Bon Zai Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Jardin de France Eau boisee Acqua di Portofino Acqua di Portofino Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Alfred Dunhill Dunhill Black Davidoff Champion Antica Farmacista Fico Verde Crabtree & Evelyn Uncharted Bois 1920 Sandalo e The