Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Tubereuse DSH Perfumes dla kobiet

Tubereuse DSH Perfumes dla kobiet

tuberozowy

Tubereuse marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są cytrusy i mimoza; nutą serca jest tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, wosk pszczeli i heliotrop.

Cytrusy Mimoza

Tuberoza

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wosk pszczeli Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse by DSH Perfumes.

Tubereuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Tubereuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Tubereuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Chanel Allure Stella McCartney Stella The Different Company Osmanthus Frederic Malle Une Fleur de Cassie Payot Pavlova M∙A∙C Turquatic Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Carthusia Gelsomini di Capri Jalaine Gardenia Erreuno Miss Erreuno