Marki » D E » kwiatowe « Grupy

The Afternoon DSH Perfumes dla kobiet

The Afternoon DSH Perfumes dla kobiet

The Afternoon marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, mimoza, groszek pachnący i fiołek; nutami serca są heliotrop, konwalia i bez; nutami bazy są irys i drzewo sandałowe.

Liść czarnej porzeczki Mimoza Groszek pachnący Fiołek

Heliotrop Konwalia Bez

Irys Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Afternoon by DSH Perfumes.

The Afternoon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes The Afternoon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes The Afternoon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Afternoon marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Afternoon marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Mood Yearn Estée Lauder Emerald Dream Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Mary Kay Simply Cotton Narciso Rodriguez Essence Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Acca Kappa Calycanthus American Beauty Beloved Purple Blossom Fragonard Mimosa Adolfo Dominguez Noche de Rosas Melvita Floral Water Cornflower Sanctuary Wild Rose & Violet