Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Songbird DSH Perfumes dla kobiet

Songbird DSH Perfumes dla kobiet

Songbird DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Songbird marki DSH Perfumes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są mandarynka, fiołek i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, gardenia, groszek pachnący i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i heliotrop.

Mandarynka Fiołek Brzoskwinia

Jaśmin Gardenia Groszek pachnący Konwalia

Wetyweria Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Songbird by DSH Perfumes.

Songbird Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Songbird, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Songbird, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Songbird marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Songbird marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color S. Cute Luxe Berry Passion Red Esprit Celebration for Her Faconnable Faconnable pour Elle Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Corine de Farme Witch Hay Lin Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Bronnley Apricot & Almond Ulric de Varens Lily Prune Love Story Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Jean Patou Nacre