Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Sienna DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Sienna DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

miodowy
cynamonowy

Sienna marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergera koenigii, cynamon i różowy pieprz; nutami serca są biały miód, dąb i ryż; nutami bazy są francuskie labdanum, balsam tolu, balsam peruwiański, cywet i skóra.

Bergera koenigii Cynamon Różowy pieprz

Biały miód Dąb Ryż

Francuskie labdanum Balsam Tolu Balsam peruwiański Cywet Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sienna by DSH Perfumes.

Sienna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Sienna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Sienna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sienna marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sienna marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Cartier Must de Cartier Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Victoria`s Secret Rapture Amouage Amouage Lyric Man DSH Perfumes Amber Pacifica Madagascar Spice Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon Ayala Moriel Epice Sauvage Neil Morris October Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Demeter Fragrance Holy Smoke Swiss Arabian Habeitak