Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Sienna DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Sienna DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

miodowy
cynamonowy

Sienna marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergera koenigii, cynamon i różowy pieprz; nutami serca są biały miód, dąb i ryż; nutami bazy są francuskie labdanum, balsam tolu, balsam peruwiański, cywet i skóra.

Bergera koenigii Cynamon Różowy pieprz

Biały miód Dąb Ryż

Francuskie labdanum Balsam Tolu Balsam peruwiański Cywet Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sienna by DSH Perfumes.

Sienna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Sienna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Sienna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sienna marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sienna marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Elizabeth Arden Spiced Green Tea Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 M. Micallef Les 4 Saisons: Red Sea Karl Lagerfeld KL Homme L`Artisan Parfumeur Al Oudh DSH Perfumes Poivre Gutenberg Parfums Gutenberg Man Carolina Gynning Passion By Bobo Dinner ID Parfums Madras