Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Seven DSH Perfumes dla mężczyzn

Seven DSH Perfumes dla mężczyzn

Seven marki DSH Perfumes to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są petitgrain, bergamotka, grejpfrut, lima, bazylia i liść laurowy; nutami serca są geranium, drzewo sandałowe i szałwia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula, mech dębowy i kadzidło.

Petitgrain Bergamotka Grejpfrut Lima Bazylia Liść laurowy

Geranium Drzewo sandałowe Szałwia

Wetyweria Piżmo Paczula Mech dębowy Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Seven by DSH Perfumes.

Seven Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Seven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Seven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Seven marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Seven marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Energy Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Emanuel Ungaro Apparition Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Adidas Passion Game La Perla GrigioPerla Hedo White Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water M. Asam Men Wild Water Cuba Paris Cuba Grey Basile Basile Style Homme