Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Sandalo Inspiritu DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Sandalo Inspiritu DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

orzechowy

Sandalo Inspiritu marki DSH Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są petitgrain, kolendra, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i klementynka; nutami serca są drzewo sandałowe, gałka muszkatołowa, benzoes, olibanum, róża i orzech laskowy; nutami bazy są ambra, ambrette (piżmo ambrowe), nuty drzewne, paczula, cedr virginia, francuskie labdanum, mech dębowy, mirra, opoponaks, balsam peruwiański i balsam tolu.

Petitgrain Kolendra Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Klementynka

Drzewo sandałowe Gałka muszkatołowa Benzoes Olibanum Róża Orzech laskowy

Ambra Ambrette (piżmo ambrowe) Nuty drzewne Paczula Cedr Virginia Francuskie labdanum Mech dębowy Mirra Opoponaks Balsam peruwiański Balsam Tolu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalo Inspiritu by DSH Perfumes.

Sandalo Inspiritu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Sandalo Inspiritu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Sandalo Inspiritu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalo Inspiritu marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalo Inspiritu marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cacharel Gloria Al-Rehab Naseem Elizabeth Taylor Passion for Men Tann Rokka Kisu Paul Smith Paul Smith London Women Bijan Bijan With a Twist for Men Van Gils Puur Burberry Burberrys DSH Perfumes Vetyver Keiko Mecheri Musc Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Laura Mercier Minuit Enchante