Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Route d'Iris DSH Perfumes dla kobiet

Route d'Iris DSH Perfumes dla kobiet

ozonowy

Route d'Iris marki DSH Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są neroli, fiołek, liść fiołka i mimoza; nutami serca są irys, narcyz, tuberoza i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, benzoes i heliotrop.

Neroli Fiołek Liść fiołka Mimoza

Irys Narcyz Tuberoza Korzeń irysa

Piżmo Drzewo sandałowe Benzoes Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Route d'Iris by DSH Perfumes.

Route d'Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Route d'Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Route d'Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Route d'Iris marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Route d'Iris marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or Intense Cacharel Lou Lou Blue Sarantis C-Thru Purple Diamond Kanabeach Kanabeach Femme Shiseido Zen Concentrated Kim Kardashian Kim Kardashian Rasasi Al Taif Yves Rocher Rose Ispahan La Prairie Life Threads Ruby Mary Kay Thinking of You Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her Jacques Fath Expression