Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rose Vert DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Rose Vert DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Rose Vert marki DSH Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są róża, róża bułgarska, róża damasceńska, marokańska róża i róża turecka; nutami bazy są mech dębowy i australijskie drzewo sandałowe.

Cytrusy

Róża Róża bułgarska Róża damasceńska Marokańska róża Róża turecka

Mech dębowy Australijskie drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Vert by DSH Perfumes.

Rose Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Rose Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Rose Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Vert marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Vert marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Trussardi Trussardi La Perla La Perla Guerlain Rose Barbare Sisley Eau du Soir 2008 Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Jean Patou Adieu Sagesse Pierre Cardin Choc de Cardin L`Erbolario Patchouli Liz Claiborne Liz Sport Brut Parfums Prestige Aphrodisia Parfums Namara Avant L'Amour