Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Quinacridone Violet DSH Perfumes dla kobiet

Quinacridone Violet DSH Perfumes dla kobiet

ozonowy

Quinacridone Violet marki DSH Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są lima, Śliwka i melon; nutami serca są mahoń aglaia, neroli, osmantus, groszek pachnący i liść fiołka; nutami bazy są cedr virginia, liść czarnej porzeczki, kadzidło i piżmo.

Lima Śliwka Melon

Mahoń aglaia Neroli Osmantus Groszek pachnący Liść fiołka

Cedr Virginia Liść czarnej porzeczki Kadzidło Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quinacridone Violet by DSH Perfumes.

Quinacridone Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Quinacridone Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Quinacridone Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quinacridone Violet marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quinacridone Violet marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Ayala Moriel Ayala Oscar de la Renta Oscar Red Satin Jette Joop Dark Sapphire Puredistance I Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Ted Lapidus TL Pour Elle Marilyn Miglin Divine Jennifer Lopez My Glow Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Rasasi Attar Mubakhar Luciano Soprani Active