Marki » D E » skórzane « Grupy

Prince DSH Perfumes dla mężczyzn

Prince DSH Perfumes dla mężczyzn

Prince marki DSH Perfumes to skórzane perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są lawenda, narcyz, anyż gwiazdkowaty i rumianek; nutami serca są irys, jaśmin, drzewo sandałowe, róża i przyprawy; nutami bazy są opoponaks, ambra, balsam tolu, tytoń, cywet, kakao i skóra.

Lawenda Narcyz Anyż gwiazdkowaty Rumianek

Irys Jaśmin Drzewo sandałowe Róża Przyprawy

Opoponaks Ambra Balsam Tolu Tytoń Cywet Kakao Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prince by DSH Perfumes.

Prince Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Prince, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Prince, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prince marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prince marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Guerlain Cuir Beluga Missoni Missoni Uomo Etienne Aigner Suede Edition men Cerruti L`Essence de Cerruti Sonoma Scent Studio Fireside Intense Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Knize Knize Ten Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Rebellius Krigler Lovely Patchouli Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini Puredistance M