Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Prana DSH Perfumes dla kobiet

Prana DSH Perfumes dla kobiet

dymny

Prana marki DSH Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, kardamon, kolendra i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża i magnolia champaka; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, olibanum, mirra i agar (oud).

Gałka muszkatołowa Kardamon Kolendra Cytryna Amalfi

Jaśmin Tuberoza Róża Magnolia champaka

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Olibanum Mirra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prana by DSH Perfumes.

Prana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Prana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Prana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prana marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prana marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

NafNaf NafNaf Lalique Lalique Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Bijan Bijan With a Twist Dana Lutece Yves Rocher Ispahan Carla Fracci Hamlet Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse Boadicea the Victorious Divine Gloria Vanderbilt Reverie Remy Latour L'Elue Premiere Tom Tailor Liquid Woman