Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Poivre DSH Perfumes dla kobiet

Poivre DSH Perfumes dla kobiet

Poivre marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są pieprz i przyprawy; nutami serca są goździk (roślina), bergamotka i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, paczula, mech dębowy, kadzidło i olibanum.

Pieprz Przyprawy

Goździk (roślina) Bergamotka Róża

Francuskie labdanum Paczula Mech dębowy Kadzidło Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poivre by DSH Perfumes.

Poivre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Poivre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Poivre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poivre marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poivre marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Estée Lauder Cinnabar Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Aqaba Aqaba Classic Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Hummer H2 L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Yves Saint Laurent Opium Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 13 SoOud Hajj Gutenberg Parfums Gutenberg Man Gutenberg Parfums Gutenberg Limited