Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Poivre DSH Perfumes dla kobiet

Poivre DSH Perfumes dla kobiet

Poivre marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są pieprz i przyprawy; nutami serca są goździk (roślina), bergamotka i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, paczula, mech dębowy, kadzidło i olibanum.

Pieprz Przyprawy

Goździk (roślina) Bergamotka Róża

Francuskie labdanum Paczula Mech dębowy Kadzidło Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poivre by DSH Perfumes.

Poivre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Poivre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Poivre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poivre marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poivre marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Karl Lagerfeld KL Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Regina Harris Amber Vanilla Jil Sander Feeling man Krizia Time Woman Azzaro Oh La La The Body Shop Javari Montale Blue Amber biehl parfumkunstwerke mb03 Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum