Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Pink Gardenia DSH Perfumes dla kobiet

Pink Gardenia DSH Perfumes dla kobiet

Pink Gardenia marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są gardenia i tuberoza; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka

Gardenia Tuberoza

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Gardenia by DSH Perfumes.

Pink Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Pink Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Pink Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Gardenia marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Gardenia marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Christian Lacroix Cerruti Cerruti En Fleurs Keiko Mecheri Jasmine Masaki Matsushima Cherry Yves Rocher Pur desir de Lavande Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe O Boticario Acqua di Colonia Floral Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Presque Nue In The Nude Almost A Perfume Organic White Magik L`Occitane en Provence Fleur Cherie