Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Parfum de Grasse DSH Perfumes dla kobiet

Parfum de Grasse DSH Perfumes dla kobiet

Parfum de Grasse marki DSH Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są neroli, bergamotka i mimoza; nutami serca są goździk (roślina), irys, jaśmin, wosk pszczeli i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Neroli Bergamotka Mimoza

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Wosk pszczeli Róża

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum de Grasse by DSH Perfumes.

Parfum de Grasse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Parfum de Grasse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Parfum de Grasse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum de Grasse marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum de Grasse marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Davidoff Echo Woman Givenchy Amarige D'Amour Pierre Cardin Emotion Celine Magic Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Guerlain Sous le Vent Otto Kern Noa Noa Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Marc de la Morandiere Bleu de Chine Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Courreges Empreinte