Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Padme Lotus DSH Perfumes dla kobiet

Padme Lotus DSH Perfumes dla kobiet

ozonowy
wodny

Padme Lotus marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, neroli, osmantus i tuberoza; nutami serca są róża, różowy lotos, nagietek i biały lotos; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i liść fiołka.

Czerwona pomarańcza Neroli Osmantus Tuberoza

Róża Różowy lotos Nagietek Biały lotos

Wetyweria Drzewo sandałowe Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Padme Lotus by DSH Perfumes.

Padme Lotus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Padme Lotus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Padme Lotus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Padme Lotus marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Padme Lotus marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Erbolario Rosa Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Acca Kappa Glicine Mariah Carey M Ultra Pink Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Krigler Chateau Krigler Project D by Dannii and Tabitha Day Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947