Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Oude Arabique DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Oude Arabique DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Oude Arabique marki DSH Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są Żywica, balsam tolu i mastyks; nutami serca są drzewo sandałowe, agar (oud) i kadzidło; nutami bazy są cedr virginia, balsam tolu i nuty drzewne.

Żywica Balsam Tolu Mastyks

Drzewo sandałowe Agar (oud) Kadzidło

Cedr Virginia Balsam Tolu Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oude Arabique by DSH Perfumes.

Oude Arabique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Oude Arabique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Oude Arabique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oude Arabique marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oude Arabique marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Estée Lauder Intuition for Men Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Davidoff Silver Shadow Viktor&Rolf Antidote Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Honore des Pres Chaman`s Party Alexandra de Markoff Enigma Parfumerie Generale Bois Blond DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Avon Outspoken by Fergie En Voyage Perfumes Makeda