Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Oeillets Rouges (Red Carnations) DSH Perfumes dla kobiet

Oeillets Rouges (Red Carnations) DSH Perfumes dla kobiet

Oeillets Rouges (Red Carnations) marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, bergamotka i pieprz; nutami serca są goździk (roślina) i wosk pszczeli; nutami bazy są ambra, wanilia i mirra.

Gałka muszkatołowa Bergamotka Pieprz

Goździk (roślina) Wosk pszczeli

Ambra Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oeillets Rouges (Red Carnations) by DSH Perfumes.

Oeillets Rouges (Red Carnations) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oeillets Rouges (Red Carnations) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oeillets Rouges (Red Carnations) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Karl Lagerfeld Photo Lalique Eau de Lalique Montana Just Me Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil L`Erbolario Spezie Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Fred Hayman Touch for Men Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Atelier Flou Katana Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace