Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Nouveau Gardenia DSH Perfumes dla kobiet

Nouveau Gardenia DSH Perfumes dla kobiet

Nouveau Gardenia marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergamotka i mimoza; nutą serca jest gardenia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mimoza

Gardenia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nouveau Gardenia by DSH Perfumes.

Nouveau Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Nouveau Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Nouveau Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nouveau Gardenia marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nouveau Gardenia marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Christian Dior Poison Tendre Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica HRH Princess Elizabeth E Frederic Malle Une Rose Jesus Del Pozo Halloween Fatal Rose By Kilian Beyond Love Herve Leger Rose Leger Zara Rosa Bulgara Serge Lutens Nuit de Cellophane Potter & Moore Orange Flower and Amber Dana Love's Baby Soft