Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Mother of the Bride DSH Perfumes dla kobiet

Mother of the Bride DSH Perfumes dla kobiet

lekko korzenny

Mother of the Bride marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi przyprawy; nutami serca są goździk (roślina), róża, lilia i kamelia; nutą bazy jest ambra.

Przyprawy

Goździk (roślina) Róża Lilia Kamelia

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mother of the Bride by DSH Perfumes.

Mother of the Bride Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Mother of the Bride, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Mother of the Bride, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mother of the Bride marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mother of the Bride marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Marc Jacobs Blush Intense Sergio Tacchini Stile Donna CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Oriflame Freya Il Profvmo Aria di Mare Brooks Brothers New York for Ladies Pacifica Waikiki Pikake Tsi-La Organic Ilang Ilang Jalaine Gardenia DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses