Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Minuit DSH Perfumes dla kobiet

Minuit DSH Perfumes dla kobiet

cynamonowy

Minuit marki DSH Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, orzech laskowy, jodła, bergamotka i papryczka pimento; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, tuberoza, róża, goździk (przyprawa), cynamon i mimoza; nutami bazy są mech dębowy, olibanum, agar (oud), labdanum, paczula, drzewo sandałowe i absolut z wanilii.

Liść czarnej porzeczki Orzech laskowy Jodła Bergamotka Papryczka pimento

Goździk (roślina) Jaśmin Tuberoza Róża Goździk (przyprawa) Cynamon Mimoza

Mech dębowy Olibanum Agar (oud) Labdanum Paczula Drzewo sandałowe Absolut z wanilii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Minuit by DSH Perfumes.

Minuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Minuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Minuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Minuit marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Minuit marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Holiday Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Balenciaga Talisman Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Celine Magic Sisley Eau du Soir 2007 Versace Gianni Versace Marilyn Miglin Mystic Lancome Hypnose Senses Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Sage Machado Moonstone Long Lost Perfume Maroc