Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Michelangelo DSH Perfumes dla mężczyzn

Michelangelo DSH Perfumes dla mężczyzn

Michelangelo marki DSH Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergamotka, liść laurowy, szałwia muszkatołowa, oregano, sosna i cytryna; nutami serca są francuskie labdanum, balsam peruwiański, olibanum, róża, przyprawy i palmarosa; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, cedr virginia, tytoń, mirra, ambra i kadzidło.

Bergamotka Liść laurowy Szałwia muszkatołowa Oregano Sosna Cytryna

Francuskie labdanum Balsam peruwiański Olibanum Róża Przyprawy Palmarosa

Wetyweria Mech dębowy Cedr Virginia Tytoń Mirra Ambra Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Michelangelo by DSH Perfumes.

Michelangelo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Michelangelo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Michelangelo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Michelangelo marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Michelangelo marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Black Nikos Nikos Gap White Amber No.541 Seven Skies Lalita Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Charriol Charriol Eau de Parfum Atelier Flou Black Purple Fragonard Zizanie Bvlgari Bvlgari Man Fragonard Eau de Hongrie Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Swiss Arabian Mukhalat Malaki