Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Menthe Moderne DSH Perfumes dla kobiet

Menthe Moderne DSH Perfumes dla kobiet

Menthe Moderne marki DSH Perfumes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergamotka, lima, mięta i petitgrain; nutami serca są petitgrain, fiołek, jodła i zielona herbata; nutą bazy jest cedr virginia.

Bergamotka Lima Mięta Petitgrain

Petitgrain Fiołek Jodła Zielona herbata

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Menthe Moderne by DSH Perfumes.

Menthe Moderne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Menthe Moderne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Menthe Moderne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Menthe Moderne marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Menthe Moderne marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Energy for Men Esprit Night Life Summer Edition Man Givenchy Monsieur de Givenchy Air-Val International Spiderman Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Fragonard Les Naturelles: Verveine Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Il Profvmo Osmo Scents Mandarine JoAnne Bassett Reveiller Parfums Bleu Blue Stratos Florascent Aqua Aromatica Regia