Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Mahjoun DSH Perfumes dla kobiet

Mahjoun DSH Perfumes dla kobiet

orzechowy
miodowy

Mahjoun marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są lawenda, kardamon, cytryna amalfi, pomarańcza i migdał; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, gałka muszkatołowa, róża, orzech laskowy, biały miód, figa i daktyle; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra, goździk (przyprawa), cynamon, olibanum i mirra.

Lawenda Kardamon Cytryna Amalfi Pomarańcza Migdał

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gałka muszkatołowa Róża Orzech laskowy Biały miód Figa Daktyle

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Goździk (przyprawa) Cynamon Olibanum Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mahjoun by DSH Perfumes.

Mahjoun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Mahjoun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Mahjoun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mahjoun marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mahjoun marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Elizabeth Arden Spiced Green Tea Serge Lutens Chergui Frederic Malle Noir Epices Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Ted Baker XO Extraordinary for Men Opus Oils Dirty Sexy Wilde Police Pure Police Pure DNA Homme Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Yves Rocher Eryo Mansfield Malafemmena