Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Madonna Lily DSH Perfumes dla kobiet

Madonna Lily DSH Perfumes dla kobiet

żółtych kwiatów

Madonna Lily marki DSH Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Madonna Lily został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergamotka, konwalia i przyprawy; nutami serca są narcyz, ylang-ylang i lilia; nutami bazy są galbanum, wanilia i liść fiołka.

Bergamotka Konwalia Przyprawy

Narcyz Ylang-ylang Lilia

Galbanum Wanilia Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madonna Lily by DSH Perfumes.

Madonna Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Madonna Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Madonna Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madonna Lily marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madonna Lily marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Estée Lauder SpellBound Mariah Carey M Alexander McQueen My Queen Jacomo Paradox Green Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Ramon Molvizar White Goldskin Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Gres Cabotine Moon Flower Benefit So Hooked on Carmella