Marki » D E » kwiatowe « Grupy

LiLi DSH Perfumes dla kobiet

LiLi DSH Perfumes dla kobiet

LiLi marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są cytryna amalfi, lima i mimoza; nutami serca są kwiat lipy i konwalia; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Lima Mimoza

Kwiat lipy Konwalia

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LiLi by DSH Perfumes.

LiLi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes LiLi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes LiLi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LiLi marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LiLi marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Eau du Ciel Lalique Flora Bella Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Charles of the Ritz Forever Krystle Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Ted Lapidus Lovely Fantasme DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Yosh White Flowers 1.41 Caswell Massey Gardenia Flirt! Flowerific Tiens Trench