Marki » D E » « Grupy

L`Homme DSH Perfumes dla mężczyzn

L`Homme DSH Perfumes dla mężczyzn

L`Homme DSH Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

L`Homme marki DSH Perfumes to perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są kolendra, bergamotka, gorzka pomarańcza i kwiat lipy; nutami serca są jaśmin, neroli i przyprawy; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Kolendra Bergamotka Gorzka pomarańcza Kwiat lipy

Jaśmin Neroli Przyprawy

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme by DSH Perfumes.

L`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop The Apple Blossom Yllozure Yllozure Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Profumum Roma Antico Caruso Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme Loewe Agua de Loewe Ella Nelly Apple Bottoms by Nelly Essentially Me Chypre Eclectic Collections Monument Bond No 9 New Orleans Tallulah Jane Misae Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue