Marki » D E » « Grupy

L`Homme DSH Perfumes dla mężczyzn

L`Homme DSH Perfumes dla mężczyzn

L`Homme DSH Perfumes dla mężczyzn Zdjęcia

L`Homme marki DSH Perfumes to perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są kolendra, bergamotka, gorzka pomarańcza i kwiat lipy; nutami serca są jaśmin, neroli i przyprawy; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Kolendra Bergamotka Gorzka pomarańcza Kwiat lipy

Jaśmin Neroli Przyprawy

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Homme by DSH Perfumes.

L`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Homme marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Homme marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Him Rosario Flores Siento Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Masaki Matsushima mat; male Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Jalaine Vanilla Demeter Fragrance Tropical Dots Bond No 9 Andy Warhol Montauk Novae Plus Shinny Violet Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men