Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Kohl Gris DSH Perfumes dla kobiet

Kohl Gris DSH Perfumes dla kobiet

Kohl Gris DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Kohl Gris marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są goździk (przyprawa), bergamotka, pieprz i sosna; nutami serca są lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są irys, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra, olibanum i tytoń.

Goździk (przyprawa) Bergamotka Pieprz Sosna

Lawenda Jaśmin Róża

Irys Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Olibanum Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kohl Gris by DSH Perfumes.

Kohl Gris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Kohl Gris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Kohl Gris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kohl Gris marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kohl Gris marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Chanel Coco Eau de Parfum Burberry London for Men Karl Lagerfeld Photo Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Police Pure Police Pure DNA Homme Tesori d`Oriente Aegyptus Ayala Moriel Finjan Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Gutenberg Parfums Gutenberg Man A Perfume Organic Mejica Anya`s Garden Amberess