Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Kohl Gris DSH Perfumes dla kobiet

Kohl Gris DSH Perfumes dla kobiet

Kohl Gris DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Kohl Gris marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są goździk (przyprawa), bergamotka, pieprz i sosna; nutami serca są lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są irys, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra, olibanum i tytoń.

Goździk (przyprawa) Bergamotka Pieprz Sosna

Lawenda Jaśmin Róża

Irys Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Olibanum Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kohl Gris by DSH Perfumes.

Kohl Gris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Kohl Gris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Kohl Gris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kohl Gris marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kohl Gris marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Elizabeth Arden Spiced Green Tea Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Isabela Capeto Isabela Capeto Bois 1920 Sushi Imperiale Giorgio Armani Attitude Extreme Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon Tesori d`Oriente Te Verde Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Bijan B Exquisite for Men Avon U by Ungaro Fever for Him Hilde Soliani Saaliiisssiimo