Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Jitterbug for Men DSH Perfumes dla mężczyzn

Jitterbug for Men DSH Perfumes dla mężczyzn

Jitterbug for Men marki DSH Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pieprz i jeżyna; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), benzoes i róża; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, paczula, cedr virginia, ambra i olibanum.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pieprz Jeżyna

Jaśmin Goździk (przyprawa) Benzoes Róża

Piżmo Francuskie labdanum Paczula Cedr Virginia Ambra Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jitterbug for Men by DSH Perfumes.

Jitterbug for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Jitterbug for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Jitterbug for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jitterbug for Men marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jitterbug for Men marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession for Men Gucci Envy for Men Ralph Lauren Purple Label Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Jean Patou Sira des Indes Giorgio Armani Sensi Jewel Les Nereides Patchouli Antique L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Lorenzo Villoresi Alamut Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Police Police Gold Wings Swiss Arabian Mukhalat Malaki