Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

I Love You, Mary Jane DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

I Love You, Mary Jane DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny

I Love You, Mary Jane marki DSH Perfumes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, I Love You, Mary Jane został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak jeżyna, konopie indyjskie, róża damasceńska, paczula, lilia, jaśmin, zielona mandarynka, mech dębowy, mango, szałwia, osmantus, rabarbar, jaśmin wielkolistny, drzewo sandałowe, biały grejpfrut i yuzu.

Jeżyna Konopie indyjskie Róża damasceńska Paczula Lilia Jaśmin Zielona mandarynka mech dębowy Mango Szałwia Osmantus Rabarbar Jaśmin wielkolistny Drzewo sandałowe Biały grejpfrut Yuzu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Love You, Mary Jane by DSH Perfumes.

I Love You, Mary Jane Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes I Love You, Mary Jane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes I Love You, Mary Jane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Love You, Mary Jane marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Love You, Mary Jane marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Romance Guerlain My Insolence Clinique Clinique Happy Smile Click Salvatore Ferragamo Incanto Heaven NafNaf NafNaf Too... The Body Shop Strawberry Perfume Oil Otto Kern Signature Women Fragonard Caresse Giorgio Armani Armani Code Le Parfum CnR Create Virgo Springfield SPF Woman L`acqua Di Fiori Volgere Bianco