Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Gingembre (Ginger 1; Natural) DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Gingembre (Ginger 1; Natural) DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Gingembre (Ginger 1; Natural) DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gingembre (Ginger 1; Natural) marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), mandarynka, anyż gwiazdkowaty, papryka i czarny pieprz; nutami serca są osmantus, jaśmin, wosk pszczeli, imbir, benzoes i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, balsam tolu, ambrette (piżmo ambrowe), kakao i rum.

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Mandarynka Anyż gwiazdkowaty Papryka Czarny pieprz

Osmantus Jaśmin Wosk pszczeli Imbir Benzoes Róża

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Balsam Tolu Ambrette (piżmo ambrowe) Kakao Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gingembre (Ginger 1; Natural) by DSH Perfumes.

Gingembre (Ginger 1; Natural) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gingembre (Ginger 1; Natural) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gingembre (Ginger 1; Natural) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Estée Lauder Youth-Dew Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation S.T. Dupont Signature for Men Ormonde Jayne Orris Noir Pacifica Mexican Cocoa Essentially Me Amber Soivohle Amberene 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Giorgio Valenti P.U.R.E. Swiss Arabian Khateer