Marki » D E » szyprowe « Grupy

Feuilles Vertes (Green Leaves) DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Feuilles Vertes (Green Leaves) DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Feuilles Vertes (Green Leaves) marki DSH Perfumes to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, lima i bazylia; nutami serca są jaśmin, geranium, pieprz i sosna; nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy, galbanum i paproć.

Lawenda Bergamotka Lima Bazylia

Jaśmin Geranium Pieprz Sosna

Wetyweria Paczula Mech dębowy Galbanum Paproć

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feuilles Vertes (Green Leaves) by DSH Perfumes.

Feuilles Vertes (Green Leaves) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feuilles Vertes (Green Leaves) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feuilles Vertes (Green Leaves) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Avon Perceive for Men Miller Harris Terre de Bois Ormonde Jayne Ormonde Man Le Jardin Retrouve Pour Homme CB I Hate Perfume Under the Arbor Brooksfield Brooksfield Men Fragonard VRAI Atelier Cologne Grand Neroli Floris JF Olivina Napa Valley Cielo Jacques Fath Ellipse Galimard Aigues Vives