Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Feuilles (Leaves) DSH Perfumes dla kobiet

Feuilles (Leaves) DSH Perfumes dla kobiet

Feuilles (Leaves) marki DSH Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są lawenda, petitgrain, grejpfrut i bazylia; nutami serca są jaśmin, geranium, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy, galbanum i paproć.

Lawenda Petitgrain Grejpfrut Bazylia

Jaśmin Geranium Róża Konwalia

Wetyweria Paczula Mech dębowy Galbanum Paproć

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feuilles (Leaves) by DSH Perfumes.

Feuilles (Leaves) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Feuilles (Leaves), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Feuilles (Leaves), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feuilles (Leaves) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feuilles (Leaves) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Ralph Lauren Pure Turquoise Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Georges Stahl Elle d`Elissa Animale Instinct d`Animale Paco Rabanne La Nuit Roberto Capucci Capucci de Capucci Jean Patou Adieu Sagesse Yves de Sistelle Sanderling Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Detaille 1905 Kesling Be Bop Alviero Martini Urban Safari Woman