Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) DSH Perfumes dla kobiet

Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) DSH Perfumes dla kobiet

Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) marki DSH Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są osmantus, mandarynka, boronia i morela; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, korzeń irysa i róża; nutami bazy są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, ambra, benzoes, olibanum, mirra i cywet.

Osmantus Mandarynka Boronia Morela

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Korzeń irysa Róża

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Ambra Benzoes Olibanum Mirra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) by DSH Perfumes.

Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Belong Avon In Bloom Joop! Joop! Le Bain Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Flirt! Glamourazzi Coty Wild Musk Agustin Davila Agustin Davila for Women DSH Perfumes L´eau d´Iris Parfums 06130 Feuille de Reglisse Benefit So Hooked on Carmella Jean Patou Moment Supreme John Mac Steed Lady Mac Steed Rose