Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Epices d'Hiver DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Epices d'Hiver DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Epices d'Hiver marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są dzięgiel, gałka muszkatołowa i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, benzoes i lilia; nutami bazy są paczula i ambra.

Dzięgiel Gałka muszkatołowa Różowy pieprz

Jaśmin Benzoes Lilia

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Epices d'Hiver by DSH Perfumes.

Epices d'Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Epices d'Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Epices d'Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Epices d'Hiver marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Epices d'Hiver marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Paco Rabanne XS Extreme Girl Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Sonia Rykiel Belle en Rykiel Perry Ellis 360° Red for Men Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Giorgio Armani Onde Mystere DSH Perfumes Jitterbug Neil Morris October LR LR Classics Hawaii Swiss Arabian Habeitak