Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Epices d'Hiver DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Epices d'Hiver DSH Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Epices d'Hiver marki DSH Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są dzięgiel, gałka muszkatołowa i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, benzoes i lilia; nutami bazy są paczula i ambra.

Dzięgiel Gałka muszkatołowa Różowy pieprz

Jaśmin Benzoes Lilia

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Epices d'Hiver by DSH Perfumes.

Epices d'Hiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Epices d'Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Epices d'Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Epices d'Hiver marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Epices d'Hiver marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
L`Artisan Parfumeur Piment Brulant I Profumi di Firenze Spezie de Medici Baldessarini Strictly Private Sage Machado Amber Serge Lutens Mandarine Mandarin Gutenberg Parfums Gutenberg Man Annayake Tsukimi Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Lord`s Jester Ares biehl parfumkunstwerke al02 Hugo Boss Hugo Dark Blue Vicky Tiel Venus De L'Amour