Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Eau de Vie (Lavender 1; Natural) DSH Perfumes dla kobiet

Eau de Vie (Lavender 1; Natural) DSH Perfumes dla kobiet

ziołowy
Eau de Vie (Lavender 1; Natural) DSH Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Eau de Vie (Lavender 1; Natural) marki DSH Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dawn Spencer Hurwitz. Nutami głowy są dzięgiel, anyż, wosk pszczeli, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, neroli, geranium, rozmaryn, estragon i róża; nutami bazy są siano, korzeń irysa i drzewo sandałowe.

Dzięgiel Anyż Wosk pszczeli Bergamotka Cytryna Amalfi

Lawenda Neroli Geranium Rozmaryn Estragon Róża

Siano Korzeń irysa Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Vie (Lavender 1; Natural) by DSH Perfumes.

Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Vie (Lavender 1; Natural) marki DSH Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Vie (Lavender 1; Natural) marki DSH Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Guy Laroche Fidji Princesse Marina De Bourbon Eau de Lys Revlon Charlie Blue L`Erbolario Tuberosa Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Carolina Herrera Flore Coty L`Origan Oriflame Visions Miss Punk Tonatto Profumi Solista Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Royal Apothic Versailles Afternoon